Svadba

Svadba je neopakovateľná a jedinečná udalosť. Nemá to byť deň povinností a stresu, ale príjemným zážitkom pri vstupe do nového zväzku.
Tento zážitok Vám dokážeme zvečniť pohľadom cez objektív fotoaparátu. Vaše fotografie budú vzácne nielen pre Vás, ale aj pre nasledujúce generácie. Každú takúto udalosť najskôr konzultujeme maximálne ústretovo s objednávateľom podľa jeho požiadaviek. Poradíme Vám pri výbere miesta na exteriérové a interiérové párové fotografovanie.
Samozrejme pri maximálnej kvalite výstupov je rozhodujúca cena. U nás sa začína na hranici 100 € (výsledná cena záleží od toho, čo všetko budete požadovať a podľa miesta) – neprekročí však sumu 300 €. Súčasťou ceny je nielen fotografovanie, ale aj výstup na DVD a fotokniha.

Sme tu pre Vás - tím fotografov.

Akcie

Počas súkromného a pracovného života sa odohrávajú udalosti, ktoré je dobré zdokumentovať. Náš tím skúsených fotografov Vám zabezpečí fotodokumentáciu z rôznych akcií (športové dni, firemné večierky, rodinné udalosti a pod.) Ceny sa určujú dohodou podľa požiadaviek klienta a miesta fotografovania.